Merkez Disiplin Kurulu

İlkay Özge
Disiplin Kurulu Başkanı
Hekim
Silifke Devlet Hastanesi

1964 K. Maraş merkez Yenicekale doğumludur. Orta öğretimi Mersin Tevfik Sırrı Gür lisesi (P.Y), Üniversiteyi 1981-1988 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumuştur. 1984 Ankara Üniversitesi öğrenci derneği kuruluşu için çalışmalarda bulunmuştur. 1988-1991 Tunceli Kapalı Cezaevinde mecburi hizmet, 1993-2000 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahisi ihtisası yapmıştır.  Bu süreçte aktif sendikal faaliyetlerde yer almıştır. 2000 yılı Erzurum Mareşal Çakmak hastanesinde görev yapmıştır. Askerlik sonrası ise Silifke Devlet Hastanesinde çalışmaya başlamış ve halen çalışmaya devam etmektedir. Aynı tarihten itibaren Mersin Tabip Odası Silifke temsilciliği görevini yürütmektedir.

Ulusal düzeyde lisanslı Briç oyuncusu ve orta düzeyde İngilizce bilmektedir. İlgi alanları hukuk okumak, briç, yüzme ve basketbol oynamaktır. Hekim Birliği Sendikası Disiplin Kurulu Başkanlığı ile Mersin Şube İl Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

Gökhan ERDOĞAN
Disiplin Kurulu Üyesi
Hekim

1989 yilinda Gaziantep’te doğdum.

İlk ve orta öğrenimi Gaziantep’te tamamladım.

2012 yılında Fırat Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldum.

2013-2014 yılları arasında Van ili saray ilçesinde Aile Hekimliği yaptım.

2014-2018 yılları arasında Şanlıurfa ilinde Aile Hekimliği ve

Şanlıurfa Aile Hekimliği Derneği Yönetim Kurulu Genel Sekreterliği  yaptım.

2018 yilindan beri Gaziantep İlinde Aile Hekimliği görevime devam etmekteyim.

2021 – Halen : Gaziantep Aile Hekimliği Derneği Yönetim Kurulu Genel Sekreterliği Görevine devam etmekteyim.

2021 yılından beri AHEF Yönetim Kurulu Üyeliği görevim devam etmektedir.

2022 yılından beri Hekim Birliği Sendikası Gaziantep İl Temsilciliği görevlerini yürütmekteyim.

Yunus Ünal
Disiplin Kurulu Üyesi
Hekim
Isparta Şehir hastanesi

Doğum Tarihi/ Doğum yeri: 05.02.1977 / Karaisalı / Adana

E-mail: [email protected]

Medeni Durum: Evli

Yabancı Dil:
• İngilizce

Eğitimi:

• Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 1997/2003 ANTALYA

Uzmanlık Eğitimi:

• Meram Tıp fakültesi Üroloji ABD. 2009/2014 /KONYA

Çalıştığı Kurumlar:

• Sağlık Bakanlığı Akseki Devlet Hastanesi 2005-2007 /ANTALYA
• Meram Tıp fakültesi Üroloji ABD 2009-2014
• Şanlıurfa Viranşehir Devlet hastanesi 2015-2016 /ŞANLIURFA
• Isparta Şehir hastanesi Halen

Müne Köybaşı Usta
Disiplin Kurulu Üyesi
Hekim
Mersin Toros Devlet Hastanesi

1978’de Hatay İskenderun’da dünyaya geldim. İlk, orta ve lise eğitimimi memleketim İskenderun’da tamamladım. 1994 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım ve 2002’de mezun oldum. 2002-2003 yılları arasında, yaklaşık 1 yıl kadar Adana Başken Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak çalıştım. 2004-2009’da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ankara Hastanesi) ‘nde F.T.R Anabilim Dalinda asistanlık eğitimimi tamamladım. Mecburi hizmetimi 2009-2011 yılları arasında Hakkari Devlet Hastanesinde yaptım. Mecburi hizmetim sonrası yaklaşık 7 yıl boyunca Ankara’da özel hastane ve Mersin’de dal merkezlerinde F.T.R. Uzman Doktor olarak çalıştım. 2018 yılından itibaren Mersin Toros Devlet Hastane’sinde çalışıyorum. Hekim Birliği Sendikası’nın ilk kuruluşunda itibaren hastanemizde ve Mersin ilinde bilinir ve güçlü olması için çalışıp çabalayan hekimlerden biriyim. Türk Tabipler Birliği ve Fiziksel Tıp ve Rehabilitaston Derneği üyesim. Evli ve bir çocuk annesiyim.

Onur Koçak
Disiplin Kurulu Üyesi
Hekim

1986 Bakırköy doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamlayarak Kimya Mühendisliği eğitimi aldım. Sonrasında Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak ilk görev yerim Bitlis Devlet Hastanesi’ne atandım. Uzun yıllar Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Millî Savunma Bakanlığı bünyesinde hekim olarak birçok il ve birimde, idari kadrolarda görev aldım.

Öğrenciliğimden itibaren Cumhuriyetin kazanımları ve Atatürk İlke ve İnkılaplarını ana ilke edinmiş birçok dernek ve sivil toplum kuruluşunda aktif görevler aldım. Hekim Birliği Sendikası içinde İlçe-İl Temsilciliği ve Doğu Anadolu Bölgesi kurucu Şube Başkanlığı görevlerinde bulundum.

Türkiye Satranç Federasyonu, Basketbol Federasyonu ve Kickbox Federasyonunda lisanslı sporcu olarak müsabakalara çıktım. İyi hekimlik uygulamaları, yurtdışı sağlık sistemleri, sağlık hukuku, bilişim sistemleri, sosyoloji ve sosyal psikoloji ilgi alanlarımdan bazılarıdır. İleri seviyede İngilizce bilmekteyim.

Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi ile Yönetim Bilişim Sistemleri lisans eğitimlerim devam etmektedir.

Evli, üç çocuk babasıyım.

×