Eski Yönetim Kurulu Üyeleri

Hatice ÇERÇİ BALCI
Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi
Hekim
Ödemiş Devlet Hastanesi

Özgeçmiş

1975 İzmir/Tire doğumlu 2000 Trakya Üniversitesi Tıp fakültesi mezunudur.

2000-2003 yıllarında Bartın Amasra ve Bartın Göğüs hastalıklarında;

2003-2006 Bornova Trafik Hastanesi ve Bornova Altındağ 1 No’lu sağlık ocağı

2006-2010 Trakya Üniversitesi anestezi ve reanimasyonda uzmanlık eğitimi,

2010- ÖDEMİŞ Devlet Hastanesi Anestezi̇ ve reanimasyon uzman hekimi olarak çalışmaktadır.

Özgür Öz
Basın ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Diş Hekimi
Diyarbakır Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Aslen Diyarbakırlı olup 1975 Ordu doğumludur. 1999 Dicle üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. 1999’dan beri Diyarbakır Diş Hekimleri Odası aktif üyesidir. Odanın Denetleme ve Disiplin kurullarında görev almıştır. Kamu’da gerçekleşen hizmet sunumunda çeşitli idari görevlerde bulunmuştur. KADHED kurucu üyesi aynı zamanda KADHED Diyarbakır İl Temsilcisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır. İdealisttir. Hekimliğe yapılan her türlü haksız, hukuksuz girişimin ortadan kalkması adına kolektif mücadelenin önemini bilmekte ve sendikal mücadeleye büyük değer vermektedir.

Çağlar Yıldırım
Hukuk, Toplu Sözleşme ve Mevzuattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Hekim
Ordu Devlet Hastanesi

1978 Antalya doğumluyum, evliyim ve 3 çocuk babasıyım. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde uzmanlık eğitimini tamamladım. Antalya Alanya Devlet Hastanesi, Antalya Devlet Hastanesi, Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi çalıştıktan sonra şu anda Ordu Devlet Hastanesinde görev yapmaktayım. Hekim Birliği Sendikası Hukuk Mevzuat Toplu Sözleşmeden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak tüm üyelerimizin hakkını, hukukunu korumak adına 7 gün 24 saat ulaşılabilir olmak konusunda vermiş olduğumuz sözü yerine getirmek için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.  Artık sen, ben yok BİZ varız. Bizler HEKİMBİRLİĞİ Ailesinin birer ferdiyiz. Sizleri de bekleriz.

Neslihan Hatice SÜTPİDELER KÖKSAL
Sosyal işlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Hekim
Şile Devlet Hastanesi

1976 İzmir doğumludur. İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirdi. İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İngilizce Tıp Bölümü’nden 2000 yılında mezıun oldu. 2006 yılında Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi uzmanlığını aldı. Perifer, ikinci ve üçüncü basamak olmak üzere çeşitli hastanelerde çalıştı. Halen Şile Devlet Hastanesi’nde çalışmaktadır.
Evlidir, ikiz erkek çocuk annesidir.
Türk Nöroşirürji Derneği ve Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) üyesidir. KAHEV yararına konserlerde yer almaktadır. Müzik aşığıdır. Diğer hobileri öğrenmek, kitap okumak, sinema ve seyahat etmektir.

Helin BAĞCI
Sosyal işlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı
Hekim
Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi

Opr.Dr.Helin Bağcı.1980 Diyarbakır doğumluyum.Lise öğrenimimi Diyarbakır Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim.Mecburi hizmetimi Diyarbakır’da yaptım. Daha sonra Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde uzmanlık eğitimimi aldım. Uzman olarak Karabük Eğitim Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra , Prof.Dr.Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesine atandım ve hâlâ orada görev yapmaktayım.Kahev gönüllüsüyüm. Hekim ağırlıklı ve etik değerleri özümsemiş bir aileden geliyorum. Hekimlik mesleğinin hak ve onur mücadelesine inanmış, mesleğimin 17.yılında da bu kutsal mesleği aynı ilk günkü adanmışlık ve heyecanla ; vicdanım, onurum ve iyi hekimlik ilkelerini gözeterek uygulamaya çalışan biriyim.

Cavit Sertaç SARUHAN
Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi
Hekim
Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

1998  EÜTF mezunu olup 2005 yılında KTÜ Tıp Fakültesinden uzmanlığımı aldım.1 yıllık askerlik görevimin ardından ilk görev yerim olan Karabük DH’ne atandım.Sırasıyla Ödemiş DH , İzmir Atatürk EAH’nde çalıştıktan sonra halen görev yaptığım Bozyaka EAH ‘nde 2020 yılından beri ortopedi uzmanı olarak mesleğimi sürdürmekteyim.

Esat Kaan AKBAY
Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi
Hekim
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

16 Mayıs 1979 İzmir doğumludur. Bekar ve bir çocuk sahibidir.İlkokulu izmir Müdafa-i Hukuk ilkokulunda, ortaokul ve lise öğrenimini Buca Anadolu Lisesi’nde almıştır.1997-2003 yılları arasında Ege üniversitesi Tıp Fakültesinde okumuş, ihtisasını 2003-2008 yılları arasında yine Ege üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Abd dan almıştır.Mesleğinde bir çok yurt içi ve yurt dışı makaleleri, bir çok kongrede yazılı ve sözlü bildirileri vardır. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaktadır.

Fatma AYDIN
Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi
Hekim
Ödemiş Devlet Hastanesi

16.01.1979  Ödemiş doğumluyum

1996 Ödemiş Lisesi mezunuyum

2003 Dokuz Eylül Tıp Fakültesi

2017 Tepecik Ege Doğum Evi kadın doğum ihtisası

Pratisyenlik :
Trabzon araklı sağlık ocağı
Trabzon Akçaabat Devlet Hastanesi Acil
Ankara 112

Uzmanlık:
Tepecik ege doğum evi kadın doğum kliniği
Afyonkarahisar Bolvadin devlet hastanesi kadın doğum
Ödemiş devlet hastanesi kadın doğum Halen devam etmekteyim

Evliyim, 1 oğlum var

Hakan ULUTAŞ
Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi
Hekim
Ödemiş Devlet Hastanesi

1992 Ege Tıp mezunuyum. Sivas, Artvin, Konya ve İzmirde çalıştım.
Halen Ödemiş Devlet Hastanesi’nde Nöroloji Uzmanı olarak çalışmaktayım.

×